صفحه اصلی درباره ما خدمات شهرها و کشورها تورهای اروپا 1398 شرایط سفر تماس با ما
 

پارک مارویاما - ژاپنآکروپلیس - آتن - یونانکلوسئوم - رم - ایتالیافنرباغچه - استانبول - ترکیهبرج ایفل - پاریس - فرانسهپاریس - فرانسه


پراگ - جمهوری چک

 

کلیسای الکساندر نوسکی  بلغارستان

 

چمپ الیزه - پاریس - فرانسه

 

بنای سنت آنتونی - پاریس

 فرانسه

 

چشم لندن - انگلستان

 

میدان ترافلگار - لندن

انگلستان

 

دهکده تیلور - اتریش

 

دهکده تیلور - اتریش

 

آکروپلیس - آتن - یونان

 

کلیسای الکساندر نوسکی

 بلغارستان

 

قوس ترینف - پاریس - فرانسه

 

فینمارک - نروژ

 

براتیسلاوا - اسلوواکی

 

قلعه سنت آنجلو - رم

ایتالیا

 

پارک مارویاما - ژاپن

 

واتیکان - رم - ایتالیا

 

کلوسئوم - رم - ایتالیا

 

جزیره دراگون  - اسپانیا

 

دبی

 

رودخانه دوناجک جورج - لهستان

 

برج ایفل - پاریس

 

فنرباغچه - استانبول

ترکیه

 

هتل زیر اقیانوس - مجارستان

 

فونتانا تروی - رو - ایتالیا

 

برج ایفل - پاریس

 

شانزه لیزه - پاریس

 

بنای سنت آنتونی - پاریس

درباره ما

 

شرکت گشتهای طلائی پارسیان در تاریخ 1386/01/22 تحت شماره 293923 به ثبت رسیده و در تاریخ 1386/04/12 اولین مجوز بند (ب) را به شماره 1066-126 و مجوز های بعدی را به مشخصات: 4434-126 مورخه 1387/04/10، 5247-902/126 مورخه 1390/03/25، 932/126/6188 مورخه 1393/04/17 و 962/126/5149 مورخه 1396/05/01 از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران دریافت نموده است.

مدیران این شرکت به منظور ارتقاء کیفیت خدمات  و به دلیل داشتن تجربه و تخصص کافی در زمینه تورهای اروپایی، از سال 1390، بیشترین خلاقیت و نیروی خود را بر روی اینگونه تورها متمرکز کرده و زمینه را برای اجرای تورهای VIP، با قیمتی یکسان و گاه کمتر از تورهای گروهی برای مسافرین تورهای اروپایی فراهم نمودند.

شرکت گشتهای طلائی پارسیان که مترادف انگلیسی آن .Persian Golden Tours Coمی باشد، در خارج از کشور و در بین کارگزاران خارجی، هتل ها، موسسات حمل و نقل هوائی و زمینی و تور لیدرها با نام اختصاری PGTC شناخته شده است.

ما در صنعتی کار می کنیم که با مردم و فرهنگ کشورهای مختلف در ارتباط بوده و از آغاز بر روی جنبه های مختلف گردشگری و نقش آن در نزدیکتر کردن ملت ها تمرکز نموده ایم.

ما در امر تور گردانی از گروهی افراد حرفه ای و واجد شرایط استفاده نموده و در امر گردشگری و سفر نهایت سعی خود را نموده ایم که صادقانه و متعهدانه عمل نمائیم.

در شرکت گشتهای طلائی پارسیان، ما نسبت به انجام تعهدات فرهنگی جامعه و جلب رضایت مشتریانمان پایبند بوده و از ابتدا تا انتهای وظایفمان در چارچوب قوانین کشور عمل می نمائیم.

این شرکت از روشهای بسیار مدرن مدیریتی و توجهاتی بسیار دقیق در زمان اجرای هر تور بهره گیری نموده و در این خصوص از کارگزاران و راهنمایانی در داخل و خارج از کشور که در بین همردیفان خود از بهترین ها هستند استفاده می نماید.

اکنون مفتخریم که در این عرصه سبک جدیدی بنا نهادیم که اینگونه سفرها فقط مختص به قشری خاص نباشد. زیرا هر برنامه سفر برای خانواده یا شخص را، جداگانه و مطابق با خواسته و بودجه ایشان برنامه ریزی و اجرا مینماییم.

کادر مجرب گشتهای طلایی پارسیان، از ابتدای مراجعه مسافر با مشاوره رایگان و پس از عقد قرارداد با هماهنگی امور مسافر و راهنمایی ایشان جهت اخذ ویزا، و پس از آن با ارائه برنامه دقیق سفر مطابق با سلیقه و خواسته ایشان و در هنگام سفر با کنترل و پشتیبانی 24 ساعته، همراه مسافرین محترم میباشد.

امید ما این است که سفر با شرکت گشتهای طلائی پارسیان یکی از به یاد ماندنی ترین خاطرات گردشگری شما گردد.

 

 


حمید ویسانلو

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره


هنگامه ویسانلو

مدیر امور اجرایی و نائب رئیس

هیئت مدیرهمرضیه غفاری

مدیر فنی