صفحه اصلی درباره ما خدمات ایران تورها شرایط سفر تماس با ما

حمید ویسانلو

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره


هنگامه ویسانلو

مدیر اجرایی و نائب رئیسمرضیه غفاری

مدیر فنی 

 

 


 

 

درباره ما

ما مفتخریم که با ارائه خدمات بهینه در امور گردشگری تور را برای مسافرین اعم از گروهها و خانواده ها و حتی به صورت انفرادی  اجرا می نمائیم و در سفرها حداکثر جنبه های توریستی مانند تورهای سیاحتی، فرهنگی، مردم شناسی، کوهنوردی و ماجراجویی را گنجانده ایم .

درصنعتی که پیشه ماست سعی نموده ایم مسافرانمان را با فرهنگها و نمایه های متفاوتی از گردشگری و نقش ارتباط تمدنها با یکدیگر آشنا سازیم و به علت تمرکز در تمامی زوایای صنعت توریسم با افتخار اعلام میداریم که با بهترین و مجربترین تیم جهت ارائه خدمات گردشگری برای گذشتن از آزمون مسافرین سخت سلیقه آماده ایم.

ما قطعا معتقدیم اگر چه اولین نیستیم، اما بهترین هستیم و توجه و دقت در ارائه خدمات با کیفیت برتر، اولین هدف ماست. کلیه برنامه ریزی سفرهای ما توسط متخصصان، مورد مطالعه و بررسی قرارمی گیرد و پرسنل با روی گشاده ملزم به پاسخ گویی و شفاف سازی و درنهایت جلب رضایت کامل مسافرین می باشد.

 

  • ما در تورهایمان از بهترین کیفیت اسکان، حمل و نقل و خدمات برای مسافرین استفاده میکنیم. و از تورلیدرهای با سابقه و مجرب، مسلط به زبانهای انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی، آلمانی و ژاپنی استفاده میکنیم.

  • از ایده های درخشان ما برای داشتن سفری خاطره انگیز برای خود یا مسافرینتان استفاده کنید.

  • ما را بعنوان آخرین انتخاب خود در نظر داشته باشید.
  • برای هرگونه پرسش و بحث در مورد خواسته هایتان با ما تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بابک روزفرح

مدیر تورهای اروپا


آیدا ایمان نژاد

کانتر اروپا

مارال بهرامپور

کانتر خارجی

 

فریبا یاوری

کانتر خارجی